+48 22 891 12 63 (pn-pt 10-17)
Koszyk 0 0 PLN

 

WYSYŁKA

Sposoby dostawy


Dostawa towarów ograniczona jest do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej. Istnieje możliwość dostawy towarów na terenie UE, a koszt i termin dostawy ustalany jest indywidualnie.

Dostawy realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej Patron Service (Solid Security), która dostarcza przesyłki lub zleca wykonanie usługi innym operatorom do których należą DHL, DPD, FedEx

Istnieje możliwość osobistego odbioru zamówionego towaru w naszym Sklepie (Anplast, ul. Bartycka 26, paw.19, 02-957 Warszawa, tel. 22 891 12 63).

Terminy dostaw

Sklep informuje, że termin dostawy składa się z:

  • terminu w jakim towar o zerowym stanie magazynowym może być uzupełniony i który może wynosić od 0 do 21 dni roboczych (dłuższe terminy dotyczą zwykle niszowych towarów importowanych oraz okresów wstrzymywania produkcji na czas letnich urlopów),
  • terminu realizacji usługi dostawy przez firmę kurierską, który wynosi maksymalnie 3 dni robocze dla przesyłek standardowych. W przypadku przesyłek paletowych i niestandardowych czas ten może wydłużyć się do 7 dni roboczych.

W sytuacji, gdy Sklep nie jest w stanie zrealizować całego zamówienia, to fakcie tym niezwłocznie poinformuje Klienta. Klient ma prawo wyboru, czy zrealizuje zamówienie tylko w części, czy rezygnuje z zamówienia. Wpłacona kwota wynagrodzenia jest zwracana w całości lub w części wynikającej  z zakresu realizacji zamówienia

Termin dostawy liczony jest od daty zaksięgowania płatności za zamówiony towar.

Towary dostępne od ręki wysyłane są następnego dnia roboczego, a pozostałe zgodnie z terminem dostępności zawartym w opisie towaru lub uzgodnionym z klientem.

Koszty dostaw

Koszt przesyłki kurierskiej na terenie Polski:

 

STANDARDOWA

 

 

19 PLN

 

NIESTANDARDOWA

 

 

 

32 PLN

 

PALETA

 

 

do   60kg -   96 PLN
do 100kg - 120 PLN
do 200kg - 195 PLN
do 400kg - 235 PLN
do 600kg - 275 PLN

 

ODBIÓR OSOBISTY

 

 

0 PLN

 

 

Uwaga:
Przesyłki zawierające elementy o długości 2m stanowią oddzielne przesyłki. Jeżeli kupujący zamawia np. komplet rynien na taras, to otrzyma dwie przesyłki, jedną niestandardową (2m) z rynnami i rurami, a drugą standardową z elementami systemu (haki, wyloty, kolanka itp.). Zatem koszt wysyłki jest sumą kosztów przesyłki standardowej i niestandardowej.

Przesyłki objętościowe (zawierające zbiorniki na deszczówkę, tunele, skrzynki)  nie spełniające warunków wymiarowych dla paczek niestandardowych będą wysyłane na paletach lub w inny sposób. Wycena indywidualna.

Sklep po przyjęciu zamówienia weryfikuje rodzaj dostawy i potwierdza ją kupującemu.

Do pobrania:
Dostawa i płatność
Znajdź nas na:
© Comarch SA 2018. All rights reserved Powered by Comarch ERP e-Sklep ®